PRIVAATSUSPOLIITIKA

Saame teie kohta teavet koguda järgmiselt: päringuvormid meie veebisaidil või meie teenuste ostmisel või tellimisel; võime paluda teil esitada oma nime ja e-posti aadressi; lisaks võime paluda teil osaleda ka küsitlustes, kuid te ei pea seda tingimata tegema. Meie veebisaidi külastamise ajalugu, eriti navigeerimise asukoht; brauser, mida kasutasite meie veebisaidile pääsemiseks; kui palju aega meie veebisaidil veedate; seade, mida sirvite; ja andmed, mille saame teilt e-posti teel.

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidi külastamise ajal. Need koosnevad väikestest tekstiteabe osadest, mis luuakse saidi sirvimisel automaatselt ja salvestatakse arvutisse või muusse lõppseadmesse. Küpsise abil kogutud teave võimaldab meil hõlbustada teie sirvimist, pakkuda atraktiivseid pakkumisi ja saada rohkem teada meie veebisaidi kasutajate käitumise kohta ning analüüsida trende lisaks veebisaidi ja teenuste täiustamisele.

Saate valida, kas soovite küpsiseid aktsepteerida. Kui te ei nõustu küpsiste salvestamisega teie arvutisse või muusse lõppseadmesse, saate oma brauseri seadeid muuta ja kõik küpsised keelata või need eraldi sisse või välja lülitada. Kuid me märkime, et mõnel juhul võib see aeglustada Internetis surfamise kiirust, piirata mõne veebisaidi funktsionaalsust või blokeerida veebisaidile juurdepääsu. Lisateavet leiate aadressilt AllAboutCookies.org.

Küpsiste abil kogutavat teavet kasutatakse tavaliselt järgmistel eesmärkidel:

Funktsionaalsete küpsiste ja teenuste pakkumine

Küpsised on väga olulised nii meie veebisaidi ja e-teenuste toimimiseks kui ka sujuva kasutajakogemuse pakkumiseks nende teenuste kasutamisel.

Teenuste laiendamiseks

Küpsiste kasutamise jälgimisega saame parandada oma veebisaidi ja elektrooniliste teenuste toimivust.

Kasutusanalüüsiks

Kasutame küpsiseid, et luua statistikat meie veebisaite külastanud kasutajate arvu kohta ja kasutada elektroonilisi teenuseid reklaami tõhususe koostamiseks ja hindamiseks. Võime koguda teavet, näiteks turunduseesmärkidel saadetud e-kirjadest ja infolehtedest; ja teada saada, kas meilid avati ja kas need ajendasid kasutajaid midagi tegema, näiteks kui kasutaja klõpsas meie e-kirjas lingil, mis viis meie veebisaidini.

Suunatud turundusele

Küpsiste abil saame koguda teavet ka konkreetsete brauserile pühendatud reklaamide või sisu pakkumiseks, luues erinevad sihtgrupid. Allpool on kirjeldatud kogu teavet veebisaidil kasutatud küpsiste, nende otstarbe, kehtivuse ja kasutatud andmete kohta. Kõik hallatud veebisaidid kasutavad küpsiseid, et teha kindlaks, kas teie seadmest pärit inimesed on juba meie veebisaite külastanud, et meelde jätta teie tegevused (nt saidi keele valimine); pakkuda teie jaoks kõige asjakohasemat teavet; samuti koguda meie veebisaidi liikluse koondstatistikat.

has_js – määrab, kas kasutaja brauser toetab JavaScripti programmeerimiskeelt.

KÕLBLIKKUSAEG: kohe pärast brauseri sulgemist.

_ga – seda küpsist kasutab Google Analytics kasutaja külastuse eesmärgi hindamiseks ja veebisaidi operaatoritele veebisaidi tegevusest teatamiseks, et nad saaksid veebisaidil toimuva kliendikülastuse ajal luua meeldiva kliendikogemuse.

KÕLBLIKKUSAEG: loal / 2 aastat.

_gid – Google Analytics kasutab seda küpsist isiku tuvastamiseks.

KÕLBLIKKUSAEG: veebisaidile sisenemise esimene päev / 2 päeva.

staticxx.facebook.com – küpsisefail on loodud integreeritud Facebooki teenuste sujuva toimimise tagamiseks. Lisateavet leiate järgmisel URL-il: https://www.facebook.com/policies/cookies/

KÕLBLIKKUSAEG: 3 kuud.

Kasutame Google’i uuesti turundamise tehnoloogiat. See tehnoloogia võimaldab kasutajatel, kes on juba meie veebisaiti külastanud ja meie teenuseid kasutanud, ning avaldanud huvi meie pakkumise (de) vastu, Google’i partnerivõrgu veebisaitidel uuesti reklaame saada. Reklaamide kuvamist võimaldavad kasutatud küpsised, mis koosnevad väikestest tekstifailidest, mis on salvestatud kasutaja arvutisse. Need küpsised võimaldavad Google’il analüüsida tarbijate käitumist veebisaidi külastamise ajal. Seejärel kasutatakse neid sihipäraste tootesoovituste ja kohandatud reklaamide esitamiseks. Google Analytics kogub nii spetsiaalselt kohandatud reklaamide kaudu kogutud andmeid kui ka andmeid (nt vanus, sugu ja huvid) välistest tarnijatest.

Kui te ei soovi kohandatud reklaame saada ja / või te ei soovi, et teie andmeid hõivatakse ja kasutatakse, võite Google’i küpsiste kasutamise sellistel eesmärkidel keelata Google’i veebisaidi reklaamiseadetes aadressil www.google.com/ seaded / reklaamid vajaduse raamistikus, muutes seadeid. Pidage meeles, et kui kustutate seadmest kõik küpsised, võib Google nendel eesmärkidel uusi küpsiseid lisada ja peate võib-olla oma deaktiveerimisseadeid värskendama. Lisaks saate keelata kolmandate osapoolte küpsiste kasutamise, külastades võrgureklaamide deaktiveerimise lehte: http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp.

Jätame endale õiguse oma privaatsuseeskirju igal ajal muuta. Privaatsuseeskirjade muudatused avaldatakse sellel lehel.

 

Teil on õigus pääseda juurde meie koostatavatele andmetele, mida me kasutame pärast seda, kui saame need küpsistest kogutud teabe põhjal. Lisaks on teil õigus nõuda ka puudulike või ebatäpsete andmete parandamist. Kui võtate meiega ühendust e-posti teel või meie veebisaidi kontaktivormi kaudu, tellides uudiskirja või laadides alla jaotisest Allalaadimine dokumendi, nõustute meilt uudiseid saama.