VARTOTOJŲ DUOMENŲ TVARKYMO IR PRIVATUMO POLITIKA

Mes galime rinkti informaciją apie jus iš šių klausimų: Užklausų formos mūsų svetainėje arba kai perkate ar užsisakote mūsų paslaugas; mes galime paprašyti jūsų pateikti savo vardą ir el. pašto adresą; be to, mes taip pat galime paprašyti jūsų dalyvauti apklausose, bet jūs nebūtinai turite tai padaryti. Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje istorija, ypač navigacijos vieta; naršyklę, kurią naudojote norėdami patekti į mūsų svetainę; kiek laiko praleidžiate mūsų svetainėje; įrenginį, kuriame naršote; ir duomenis, kuriuos gauname iš jūsų el. paštu.

 

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų vartotojo patirtį lankantis mūsų svetainėje. Tai susideda iš nedidelių tekstinės informacijos dalių, kurios automatiškai sugeneruojamos naršant svetainėje ir yra saugomos kompiuteryje ar kitame galutiniame įrenginyje. Slapuko surinkta informacija leidžia mums palengvinti jūsų naršymą, pateikti patrauklius pasiūlymus ir sužinoti daugiau apie mūsų svetainės vartotojų elgesį ir analizuoti tendencijas, taip pat tobulinti tiek svetainę, tiek paslaugas.

Galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jei nesutinkate, kad slapukai būtų saugomi jūsų kompiuteryje ar kitame galutiniame įrenginyje, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba atskirai juos įjungti arba išjungti. Tačiau pažymime, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete greitį, apriboti kai kurių svetainių funkcionalumą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Daugiau informacijos rasite svetainėje AllAboutCookies.org.

Informacija, kurią mes renkame naudodami slapukus, paprastai naudojama šiems tikslams:

Funkcinių slapukų naudojimas ir paslaugų teikimas

Slapukai yra labai svarbūs mūsų svetainės veikimui ir e. Paslaugoms, taip pat siekiant užtikrinti sklandų vartotojo patirtį naudojantis šiomis paslaugomis.

Paslaugų plėtrai

Stebėdami slapukų naudojimą galime pagerinti savo svetainės ir elektroninių paslaugų veikimą.

Naudojimo analizei

Mes naudojame slapukus tam, kad sukurtume statistiką apie vartotojų, kurie apsilankė mūsų svetainėse, skaičių ir naudojasi elektroninėmis paslaugomis rinkdami ir vertindami reklamos efektyvumą. Mes galime rinkti informaciją, pavyzdžiui, iš rinkodaros tikslais siunčiamų el. Laiškų ir informacinių biuletenių; ir sužinoti, ar el. laiškai buvo atidaryti ir ar jie paskatino vartotojus imtis kokių nors veiksmų, pavyzdžiui, jei vartotojas spustelėjo nuorodą mūsų el. laiške, kuris nukreipė į mūsų svetainę.

Tikslinei rinkodaros orientacijai

Naudodamiesi slapukais, mes taip pat galime rinkti informaciją, kad pateiktų konkrečius naršyklės skelbimus ar turinį, sukurdami skirtingas tikslines grupes. Visa informacija apie svetainėje naudojamus slapukus, jų paskirtį, galiojimą ir naudojamus duomenis yra aprašyta žemiau. Visos valdomos svetainės naudoja slapukus, kad nustatytų, ar žmonės iš jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėse, kad prisimintų jūsų veiksmus (pvz., Pasirinkdami svetainės kalbą); pateikti jums aktualiausią informaciją; taip pat rinkti bendrą mūsų svetainės srauto statistiką.

has_js – nurodo, ar vartotojo naršyklė palaiko „JavaScript“ programavimo kalbą.

TINKAMUMO DATA: iškart uždarius naršyklę.

_ga – šį slapuką „Google Analytics“ naudoja norėdamas įvertinti vartotojo apsilankymo tikslą ir pranešti apie svetainės veiklą svetainės operatoriams, kad jie galėtų sukurti malonią patirtį klientui apsilankant svetainėje.

TINKAMUMO DATA: Gavus leidimą / 2 metai.

_gid – „Google Analytics“ šį slapuką naudoja asmeniui identifikuoti.

TINKAMUMO DATA: Pirmoji įėjimo į svetainę diena / 2 dienos.

staticxx.facebook.com – slapukų failas sukurtas siekiant užtikrinti sklandų integruotų „Facebook“ paslaugų veikimą. Daugiau informacijos galite rasti šiuo URL: https://www.facebook.com/policies/cookies/

TINKAMUMO DATA: 3 mėnesiai.

Mes naudojame „Google“ pakartotinės rinkodaros technologiją. Ši technologija leidžia vartotojams, kurie jau lankėsi mūsų svetainėje ir naudojosi mūsų paslaugomis, taip pat išreiškė susidomėjimą mūsų pasiūlymu (-ais), iš naujo gauti reklamą „Google“ partnerių tinklo svetainėse. Skelbimus rodyti leidžia naudoti slapukai, kuriuos sudaro maži tekstiniai failai, saugomi vartotojo kompiuteryje. Šie slapukai leidžia „Google“ analizuoti vartotojų elgseną jiems lankantis svetainėje. Tada jie naudojami tikslinėms produktų rekomendacijoms ir pritaikytai reklamai pateikti. „Google Analytics“ kaupia duomenis, kuriuos renka „Google“ per specialiai pritaikytus skelbimus, taip pat duomenis (pvz., Amžių, lytį ir pomėgius) iš išorinių tiekėjų.

Jei nenorite gauti pritaikytų skelbimų ir (arba) nenorite, kad jūsų duomenys būtų užfiksuoti ir naudojami, galite išjungti „Google“ slapukų naudojimą tokiems tikslams „Google“ skelbimų skelbimų nustatymuose, adresu www.google.com/ nustatymai / skelbimai poreikio rėmuose, pakeisdami nustatymus. Atminkite, kad jei ištrinsite visus slapukus iš savo įrenginio, „Google“ šiems tikslams gali pateikti naujus slapukus ir jums gali tekti atnaujinti deaktyvavimo nustatymus. Be to, galite išjungti trečiųjų šalių slapukų naudojimą apsilankę tinklinio tinklo deaktyvavimo puslapyje: http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp.

Mes pasiliekame teisę bet kada pakeisti savo privatumo politiką. Privatumo politikos pakeitimai bus paskelbti šiame puslapyje.

Jūs turite teisę naudotis mūsų surinktais duomenimis, kuriuos naudojame, kai juos gauname iš informacijos, surinktos iš slapukų. Be to, jūs taip pat turite teisę reikalauti ištaisyti neišsamius ar netikslius duomenis. Kreipdamiesi į mus el. Paštu arba naudodamiesi mūsų svetainės kontaktine forma, arba užsiprenumeruodami naujienlaiškį arba atsisiųsdami dokumentą iš „Atsisiųsti“ skyrelio, sutinkate gauti iš mūsų naujienas.

Mes naudojame slapukus statistinių duomenų apie mūsų interneto svetainėse apsilankiusių vartotojų skaičių ir naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis kaupimui ir reklamos efektyvumo įvertinimui. Mes galime rinkti informaciją, pavyzdžiui, iš rinkodaros tikslais siunčiamų el. laiškų ir naujienlaiškių, siekdami išsiaiškinti, ar el. laiškai buvo atidaryti ir ar jie paskatino vartotojus atlikti kokius nors veiksmus, pavyzdžiui, ar vartotojas paspaudė el. laiške pateiktą nuorodą į mūsų interneto svetainę.